سخن آوای وعده انجیل

 خدا حضرت مسیح (ع) را برای یاری او ذخیره کرده است.

وَ إِنْ مِنْ أَهْلِ الْکِتابِ إِلاَّ لَيُؤْمِنَنَّ بِهِ قَبْلَ مَوْتِهِ وَ يَوْمَ الْقِيامَةِ يَکُونُ عَلَيْهِمْ شَهيداً

و هیچ یک از اهل کتاب ( تورات و انجیل ) نیست مگر آنکه بی تردید ( لحظاتی ) پیش از مرگش به او ایمان می آورد
( که رسول و بنده خداست لکن این ایمان نتیجه نخواهد داد ) یا همه اهل کتاب ( در آخر زمان پس از نزول عیسی از آسمان و ) پیش از مرگش به او ایمان می آورند ، و او نیز روز قیامت بر آنها گواه خواهد بود
سوره نساء آیه 159


یکی از وعده های بزرگ خداوند به پیامبران این بود که آنها را یاری خواهد داد، اما بسیاری از آنان شکست خوردند و کشته شدند.
خداوند در قرآن کریم می فرماید: إِنَّا لَنَنصُرُ رُسُلَنَا وَالَّذِینَ آمَنُوا فِی الْحَیَاةِ الدُّنْیَا وَیَوْمَ یَقُومُ الْأَشْهَادُ،
در حقیقت ما فرستادگان خود و کسانى را که گرویده‏اند در زندگى دنیا و روزى که گواهان برپاى مى‏ایستند قطعا یارى مى‏کنیم (غافر، آیه 51)
امام صادق (ع) در تفسیر آیه فرمودند: "به خدا قسم! مصداق این آیه در رجعت خواهد بود. آیا نمی دانی بسیاری از پیامبران در دنیا یاری نشدند و کشته شدند؟! همچنین امامان معصوم (ع) کشته شدند و یاری نشدند. این در رجعت به تحقق خواهد رسید."

تعداد 7 نفر از پیامبران الهی در زمان ظهور حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه همراه امام زمان خواهند بود که اسامی آنان را در ذیل آمده است.
حضرت عیسی علیه السلام، حضرت ادریس (ع) حضرت خضر (ع)، حضرت الیاس (ع)، حضرت شعیب (ع) ، حضرت یوسف (ع) و حضرت صالح (ع) در زمان ظهور امام زمان (عج)
همراه و یاور حضرت می باشند. طبق روایات حضرت مسیح (ع) زنده است و در زمان ظهور حضرت مهدی (عج) همراه ایشان ظهور خواهند کرد و امام زمان را یاری می نمایند.

 

در سخن آوای " مقتدای مسیح " بیشتر ظهور حضرت مسیح علیه السلام و دیگر پیامبران الهی که در دوران ظهور رجعت کرده و به یاری امام عصر (ع) می آیند می پردازیم.

 

دانلود سخن آوا

 

روایت داستانی پیرامون سخن آوای مقتدای مسیح

  از آسمان فرود خواهد آمد

درست وقتی که مردم صف های نماز صبح شان را بسته باشند
بعد همه ی نمازگزاران زیبایی های صحنه ای را خواهند دید که وعده اش را امیر اهل ایمان فرموده:
مسیح اذان خواهد گفت و نمازش را به امام عصر علیه السلام اقتدا خواهد کرد.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید